doradztwo podatkowe 2

Doradzamy podatkowo naszym Klientom w ramach prowadzonej przez nich działalności. Wspieramy naszych Klientów zarówno na etapie przygotowania transakcji, m.in. w ramach audytów podatkowych, jak i jej przeprowadzania. Oferujemy doradztwo podatkowe podczas procesów przekształceń, połączeń i podziałów spółek prawa handlowego, wnoszenia przedsiębiorstwa do spółek osobowych oraz kapitałowych.

Jeżeli wymaga tego sytuacja, reprezentujemy Klientów w sporach z organami podatkowymi. Nasze doradztwo obejmuje również działalność innowacyjną (ulga B+R i IP Box) oraz ceny transferowe.

Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów przygotowaliśmy kursy on-line "Jak zarabiać i nie płacić podatków – czyli ESTOŃSKI CIT 2.0 w praktycznych przykładach", a także "Spółka z o.o. – nowe możliwości i korzyści w obliczu zmian podatkowych"

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.