Przekształcenie spółki Poznań

Spółka komandytowa jest atrakcyjną formą prowadzenia biznesu. Jeśli prowadzisz działalność w formie innej spółki, powinieneś zastanowić się nad jej przekształceniem w spółkę komandytową. Korzyści płynące z takiego przekształcenia spółki, jak również sposób, w jaki należy go dokonać, przedstawiliśmy w naszym filmiku. Pozwoli Ci on zrozumieć, na czym polega przekształcenie spółki w spółkę komandytową. Pomimo, że filmik został opublikowany w 2011 roku, omówiony w nim proces przekształcenia spółki w spółkę komandytową wciąż jest aktualny. Mamy nadzieję, że zrealizowany przez nas filmik zachęci Cię do zastanowienia się nad możliwością przekształcenia swojej spółki w spółkę komandytową. Jeśli masz dodatkowe pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w filmiku lub chciałbyś zaplanować proces przekształcenia spółki - skontaktuj się z nami! Oferujemy wyłącznie pragmatyczne i korzystne rozwiązania w zakresie przekształcenia spółki.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.