Nasza aktywność

Nasze książki i kursy

Przystępny język, zamiast zawiłych wywodów teoretycznych. Nasze wydawnictwa i kursy on-line to praktyczne odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania.

Sprawdź

Nasze książki i kursy
 
Książka "Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach"

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

 
Książka "Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach"

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Książka "Zmiana warty. Praktyczny przewodnik po sukcesji w Twojej firmie"

Publikacja to praktyczny przewodnik po biznesowej sukcesji. Wszystko, co należy wiedzieć na temat dziedziczenia firmy z perspektywy prawa i podatków zostało zawarte w 244 pytaniach i odpowiedziach.

 
Kurs online "Jak zarabiać i nie płacić podatków – czyli ESTOŃSKI CIT 2.0 w praktycznych przykładach"

W kursie wyjaśniliśmy największe zagwozdki dotyczące przejścia na estoński CIT. Poruszyliśmy kwestie prawne, podatkowe oraz organizacyjne, które pozwolą w prosty sposób zrozumieć zasady funkcjonowania i ich rozliczania.

 
Kurs online "Spółka z o.o. – nowe możliwości i korzyści w obliczu zmian podatkowych"

Kurs o spółce z o.o. został stworzony przez praktyków dla praktyków, bez zbędnej teorii! Nasi specjaliści przygotowali ponad 4 godziny materiałów filmowych popartych doświadczeniami wieloletniej pracy z naszymi klientami.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.