Nasza aktywność

Nasze książki i kursy

Przystępny język, zamiast zawiłych wywodów teoretycznych. Nasze wydawnictwa i kursy on-line to praktyczne odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania.

Sprawdź

Nasze książki i kursy
 
Publikacja "Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach"

„Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach” to publikacja składająca się z dwóch dopełniających się treścią książek, które pozwolą wykorzystać 100% możliwości, jakie daje spółka z o.o. Książki stanowią pełne kompendium wiedzy na temat spółki z o.o. będąc jednocześnie od siebie niezależne i samodzielne. Pierwszy tom książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?” stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o., natomiast druga książka z serii pt. "Jak finansować spółkę i dokonywać w niej zmian?" wyjaśnia kwestie istotne dla już funkcjonującej spółki z o.o.

 
Książka "Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach"

Książka to 600 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu funkcjonowania spółki komandytowej oraz porusza problemy z zakresu prawa handlowego, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Książka "Zmiana warty. Praktycznie o sukcesji w Twojej firmie"

Publikacja to praktyczny przewodnik po biznesowej sukcesji. Wszystko, co należy wiedzieć na temat dziedziczenia firmy z perspektywy prawa i podatków w 333 pytaniach i odpowiedziach. Obecnie w sprzedaży dostępne jest III wydanie publikacji, poszerzone o zagadnienia związane z fundacją rodzinną.

 
Kurs online "Jak zarabiać i nie płacić podatków – czyli ESTOŃSKI CIT 2.0 w praktycznych przykładach"

W kursie wyjaśniliśmy największe zagwozdki dotyczące przejścia na estoński CIT. Poruszyliśmy kwestie prawne, podatkowe oraz organizacyjne, które pozwolą w prosty sposób zrozumieć zasady funkcjonowania i ich rozliczania.

 
Kurs online "Fundacja rodzinna - sukcesja w biznesie w praktycznych pytaniach i odpowiedziach"

Dowiedz się więcej na temat najnowszych przepisów dotyczących fundacji rodzinnej i poznaj jej największe zalety w naszym kursie!

 
Kurs online "Spółka z o.o. – nowe możliwości i korzyści w obliczu zmian podatkowych"

Kurs o spółce z o.o. został stworzony przez praktyków dla praktyków, bez zbędnej teorii! Nasi specjaliści przygotowali ponad 4 godziny materiałów filmowych popartych doświadczeniami wieloletniej pracy z naszymi klientami.

 
Kurs online "Spółka komandytowa i komandytowo-akcyjna w pigułce"

Poznaj tajniki funkcjonowania i rozliczania spółki komandytowej i komandytowo-akcyjnej. Największe zalety tych spółek znajdziesz w naszym kursie!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.