Nasza aktywność

Nasze książki

Przystępny język, zamiast zawiłych wywodów teoretycznych. Nasze wydawnictwa to praktyczne odpowiedzi na nurtujące przedsiębiorców pytania.

Sprawdź

Nasze książki
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

 
Zmiana warty. Praktyczny przewodnik po sukcesji w Twojej firmie

Publikacja to praktyczny przewodnik po biznesowej sukcesji. Wszystko, co należy wiedzieć na temat dziedziczenia firmy z perspektywy prawa i podatków zostało zawarte w 244 pytaniach i odpowiedziach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.