Zespół

Karolina
Bojko

Aplikantka radcowska, konsultantka ds. prawa podatkowego

Język: angielski, niemiecki
e-mail: k.bojko@pragmatiq.pl

 

Karolina koordynuje pracę jednego z zespołów podatkowych.

Prowadzi projekty związane z reorganizacjami przedsiębiorstw, czuwając nad podatkowymi i rachunkowymi aspektami przekształceń, połączeń, aportów. Od strony podatkowej wspiera Klientów w ramach transakcji sprzedaży udziałów, przedsiębiorstw, nieruchomości oraz przy zawieraniu porozumień w ramach sporów wspólników. Doradza przy kształtowaniu efektywnych struktur prowadzonej działalności i wyborze formy opodatkowania. Posiada doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji cen transferowych i postępowaniach przed organami podatkowymi. Zajmuje się również bieżącym doradztwem podatkowym.

Nadzoruje treści na stronie doradzamy.to. Jest autorką wielu artykułów na stronach doradzamy.to, komandytowa.pl, powiazane.pl i zmianawarty.pl. Współprowadzi szkolenie dotyczące tzw. estońskiego CIT. Z PragmatIQ współpracuje od 2017 r. Ukończyła prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Posiada kwalifikacje specjalisty ds. rachunkowości potwierdzone certyfikatem nadanym przez Wielkopolski Oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.  Obecnie jest w trakcie zdobywania uprawnień w ramach aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

W 2022 roku Karolina otrzymała wyróżnienie w prestiżowym rankingu Legal 500 EMEA

Specjalizacje

Specjalizacje Karoliny Bojko

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.