Sukcesja 4

Wspieramy naszych Klientów w sytuacjach kryzysowych wynikających z działań godzących w interesy spółki, blokowania ważnych decyzji w spółce (np. wypłaty dywidendy) i innych zachowań mających na celu pokrzywdzenie wspólnika. Doradzamy, jak skutecznie wyjść ze spółki lub spłacić wspólnika w sytuacji, gdy pojawiają się skrajnie rozbieżne wizje co do dalszej strategii rozwoju spółki. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo uciążliwy dla spółki i jej wspólników może być długotrwały spór sądowy. Dlatego wykorzystując nasze umiejętności w zakresie analizy sytuacji konfliktowych oraz stosując kreatywne rozwiązania robimy wszystko, aby spory rozwiązywane były poza salą sądową. Jednocześnie dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, aby bronić praw naszych Klientów w sądzie w tych przypadkach, gdy pozostałe możliwości rozwiązania konfliktu zostały wyczerpane lub są niewystarczające.

Reprezentujemy Klientów między innymi w sprawach o unieważnienie lub uchylenie uchwał, wyłączenie wspólnika, rozwiązanie spółki oraz w sprawach związanych z odpowiedzialnością za szkody wyrządzone spółce. Niektóre z prowadzonych przez nas spraw opisujemy tutaj.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.