Doradca podatkowy Poznań

Kancelaria PragmatIQ wyspecjalizowała się w świadczeniu usług jako doradca podatkowy. Dziedzina ta wymaga od nas ciągłego podnoszenia kwalifikacji i monitorowania kolejnych zmian w prawie, które to z kolei powodują konieczność modyfikacji sposobów rozliczania naszych Klientów. Wychodzimy bowiem z założenia, że należy płacić tylko takie podatki, jakie są niezbędne. Kancelarie podatkowe powstają często obok kancelarii prawnych. Takie rozwiązanie wdrożyliśmy, powołując do życia PragmatIQ. Dzięki temu jako zespół pozostajemy wciąż na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym, ale także gałęziami prawa, z którymi jest ono ściśle związane. W PragmatIQ oferujemy przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym kompleksowe wsparcie podatkowe na zasadzie stałej współpracy, a także doraźną pomoc jako doradca podatkowy. Zapewniamy Państwu m.in.

Doradztwo, opiniowanie i wyjaśnianie przepisów prawa podatkowego (w tym PIT, CIT, VAT, cło, akcyza i inne);
Długofalowe planowanie optymalizacji podatkowej przyszłych przedsięwzięć;
Przygotowanie interpretacji przepisów prawa podatkowego;
Reprezentowanie Klienta przed instytucjami finansowymi, organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi;
Sporządzanie skarg, zażaleń i odwołań od decyzji ww. podmiotów.
Naszym Klientom zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz terminowość. Zapraszamy do skontaktowania się z doradcami telefonicznie, e-mailowo lub do odwiedzenia naszej Kancelarii PragmatIQ w Poznaniu.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.