Spółka komandytowa Poznań

Spółka komandytowa jest naszym zdaniem najlepszą formą prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy często jednak nie zdają sobie sprawy z płynących z niej korzyści. W stworzonym przez nas filmiku wyjaśnimy Ci na czym polega spółka komandytowa oraz dlaczego warto prowadzić swój biznes właśnie w takiej formie. Poza korzyściami wynikającymi z faktu, że spółka komandytowa jest transparentna podatkowo, zapewnia ona możliwość ukształtowania postanowień umowy spółki zgodnie z potrzebami wspólników. Pomimo, że film został przez nas opublikowany w 2011 roku, nie stracił na swej aktualności, a prowadzenie działalności w formie spółki komandytowej obecnie jest równie korzystne. Jeśli po obejrzeniu filmiku masz jeszcze jakieś pytania – skontaktuj się z nami! Na co dzień zakładamy i obsługujemy spółki komandytowe, dzięki czemu znamy je nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Nasze doświadczenie jest gwarancją sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań dla Twojej firmy.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.