Zespół

Dominika
Jaszczyk

Doradca podatkowy

Język: angielski
e-mail: d.jaszczyk@pragmatiq.pl

 

Dominika jest wspólniczką w Kancelarii PragmatIQ, w której kieruje pracami zespołu prawa podatkowego, w szczególności sprawami związanymi z restrukturyzacjami, cenami transferowymi i IP Box/B+R.

Dominika tworzy zespół prawa podatkowego związanego w szczególności z restrukturyzacjami, cenami transferowymi oraz ulgami na działalność badawczo-rozwojową. Współpracuje z PragmatIQ od początku 2014 roku i jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii, specjalizacja: Finanse, audyt i podatki. Zakończyła również studia doktoranckie w Katedrze Finansów Publicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 

Zajmuje się zagadnieniami podatkowymi oraz rachunkowymi związanymi z restrukturyzacjami przedsiębiorstw, a ponadto bieżącym doradztwem podatkowym. Specjalizuje się także w cenach transferowych.

W zakresie prawa podatkowego do jej zadań należy przygotowywanie opinii podatkowych, dokumentacji podatkowej, wniosków o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów prawa podatkowego oraz skarg do sądów administracyjnych. Wspiera klientów także w zakresie sprawozdawczości oraz bieżących problemów rachunkowych związanych z przeprowadzanymi restrukturyzacjami. Posiada uprawnienia Głównego księgowego nadane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

W 2022 roku Dominika otrzymała wyróżnienie w prestiżowym rankingu Legal 500 EMEA

Specjalizacje

Specjalizacje Dominiki Jaszczyk

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.