Połączenia spółek Poznań

W ramach działalności kancelarii PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu wielokrotnie przeprowadzaliśmy procesy połączenia spółek. Spółki podlegające łączeniu miały siedziby nie tylko w Poznaniu, ale również w innych miastach na terenie Polski. Podkreślić należy, że łączenie spółek jest dość skomplikowanym procesem wymagającym od osób go przeprowadzających specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w tej materii. Doświadczenie zdobyte do tej pory przez kancelarię PragmatIQ z siedzibą w Poznaniu w zakresie procesów połączenia spółek pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych błędów mogących przedłużyć całą tą procedurę. Jeśli zatem chcesz w sposób sprawny połączyć spółki, skontaktuj się z kancelarią PragmatIQ, która za Ciebie przeprowadzi ten proces.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.