Prawo gospodarcze prawnik Poznań

Prawo gospodarcze to dział prawa regulujący relacje pomiędzy uczestnikami wymiany handlowej. Zawiera w sobie inne wyspecjalizowane dziedziny takie jak prawo spółek, prawo transportowe, prawo papierów wartościowych, prawo ubezpieczeniowe oraz wiele innych sektorów prawa. Ponieważ prawo gospodarcze nie posiada jednolitej regulacji prawnej, nie istnieje jeden kodeks, który regulowałby wszystkie normy prawne, dlatego też zatrudnieni w Poznańskiej Kancelarii PragmatIQ radcy prawni, to specjaliści w zakresie wszelkich dziedzin wchodzących w szeroki zakres prawa gospodarczego.

Prawnik Rafał Szymkowiak, założyciel Kancelarii PragmatIQ, kompletując swój zespół wybierał radców prawnych, dla których prawo gospodarcze jest nie tylko wyuczoną dyscypliną, ale przede wszystkim pasją! Dlatego w Poznańskiej siedzibie Kancelarii PragmatIQ nasi Klienci znajdą fachowców, którzy do spraw związanych z prawem gospodarczym podchodzą z zaangażowaniem i entuzjazmem.

Każdy prawnik zatrudniony w naszej Kancelarii cechuje się profesjonalizmem i szeroką wiedzą prawniczą, która umożliwia kompleksową, skuteczną reprezentację Klienta przed sądami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalizacji oferujemy najwyższej jakości usługi.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.