Zespół

Tomasz Bojkowski

Radca prawny, Doktor Nauk Ekonomicznych

Język: angielski
e-mail: t.bojkowski@pragmatiq.pl

 

Tomasz specjalizuje się w prawie karnym skarbowym, prawie podatkowym oraz prawie spółek.

Tomasz współdziała z zespołem sporów korporacyjnych oraz zespołem prawa podatkowego w obszarze procesowym i doradczym; reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi oraz przed organami administracji publicznej, jak również organami ścigania w ramach postępowania przygotowawczego. Z kancelarią PragmatIQ współpracuje od stycznia 2014 r.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (kierunek: prawo) oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kierunek: finanse i bankowość; specjalizacja: finanse i polityka pieniężna). W 2007 r. zdał egzamin sędziowski; od 2008 pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Katedra Finansów Publicznych). W roku 2008 obronił pracę doktorską w Katedrze Finansów Publicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Od 2009 r. jest radcą prawnym zrzeszonym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu.

Specjalizacje

Specjalizacje Tomasza Bojkowskiego
Wybrane publikacje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.