Spory korporacyjne Poznań

Pomagamy wspólnikom w prowadzeniu sporów korporacyjnych z pozostałymi wspólnikami lub organami spółki. Spory takie mogą dotyczyć w szczególności zaskarżania określonych uchwał wspólników, zwłaszcza dotyczących braku wypłaty wspólnikom dywidendy, jak również innych krzywdzących wspólnika działań pozostałych wspólników lub zarządu spółki. Prawnicy z kancelarii PragmatIQ dbają o to by spory korporacyjne rozwiązywane były poza salą sądową, ale jednocześnie są merytorycznie przygotowani i doświadczeni by bronić praw klientów i reprezentować ich interesy w sporze korporacyjnym przed sądem. Gwarantujemy poufność oraz proponujemy strategiczne doradztwo wspólnikom zanim jeszcze wejdą w otwarty spór korporacyjny, tak by być w pełni przygotowanym do sporu korporacyjnego.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.