Zespół

Jacek Miłaszewski

Radca prawny

Język: angielski, francuski
e-mail: j.milaszewski@pragmatiq.pl

 

Jacek zajmuje się ochroną prawną szczególnych wartości przedsiębiorców.

Jacek dołączył do PragmatIQ w 2018 roku. Przygotowuje dla klientów strategie sukcesji, ochrony dóbr osobistych oraz ochrony praw własności intelektualnej. Występuje w sprawach związanych z naruszeniem szczególnych wartości takich jak godność, dobre imię, prywatność, wizerunek osób fizycznych, a także szczególnych wartości spółek i innych podmiotów. Jacek pomaga właściwie zabezpieczyć, a w razie konieczności uzyskać właściwą rekompensatę oraz wie jak ustalać odszkodowanie za naruszenie szczególnych wartości.

Jacek prowadzi również złożone reorganizacje przedsiębiorstw oraz wspiera klientów w sprawach obejmujących spory korporacyjne. Z pasji zajmuje się również bieżącym doradztwem oraz zagadnieniami z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek oraz prawa własności intelektualnej. Współredaguje portal Zmianawarty.pl poświęcony sukcesji w firmie. 

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie aktualnie przygotowuje rozprawę doktorską.

Specjalizacje

Specjalizacje Jacka Miłaszewskiego

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.