Zespół

Martyna Kunke

Radca prawny

Język: angielski, chorwacki
e-mail: m.kunke@pragmatiq.pl

 

Martyna zajmuje się procesami reorganizacji spółek oraz doradztwem transakcyjnym i związanym z rozwiązywaniem sporów wspólników.

Martyna współpracuje z Kancelarią PragmatIQ od 2014 roku. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie związanym z rozwiązywaniem sporów wspólników w różnych typach spółek oraz doradztwie prawnym w transakcjach typu M&A. Martyna przeprowadza także procesy reorganizacji spółek (przekształcenia, połączenia, podziały, aporty) oraz przygotowuje porozumienia wspólników. W dotychczasowej współpracy z PragmatIQ doradzała w m.in. w sprawach nabycia pakietu udziałów w spółce zajmującej się produkcją produktów dla dzieci, porozumienia wspólników regulującego zasady wspólnej inwestycji polegającej na wybudowaniu i komercjalizacji kompleksu biurowego, czy zakończenia sporu wspólników w spółce z branży reklamowej.

Martyna jest współredaktorką portalu Mniejszosciowi.pl oraz książki "Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach". Dodatkowo, prowadzi szkolenia dotyczące spółki z o.o. Jest absolwentką prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizacje

Specjalizacje Martyny Kunke

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.