Sprawy korporacyjne Poznań

Kancelaria PragmatIQ z Poznania wspomaga wiele spółek w prowadzeniu ich spraw korporacyjnych, co obejmuje m.in. sporządzanie tekstów umów spółek, rejestrację w KRS, dokonywanie zmian w zarządach spółek oraz podwyższanie kapitału zakładowego w tych spółkach. Sprawy korporacyjne to dziedzina, w której prawnicy Kancelarii PragmatIQ posiadają bogate doświadczenie. Kancelaria PragmatIQ prowadząc sprawy korporacyjne gwarantuje sprawne i profesjonalne postępowanie przed sądami rejestrowymi oraz organami administracji publicznej. W 2013 roku przeprowadziliśmy ok. 450 postępowań przed KRS oraz utworzyliśmy ponad 50 spółek. Liczby nie kłamią, dlatego zaufaj kancelarii PragmatIQ i ciesz się skutecznością w prowadzeniu spraw korporacyjnych tak jak dziesiątki innych zadowolonych klientów.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.