Przekształcenia spółek Poznań

Kancelaria PragmatIQ specjalizuje się w realizacji procesów przekształceń spółek. Mimo, że nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, dokonujemy przekształceń spółek na terenie całej Polski. Tylko w 2013 roku dokonaliśmy ponad 30 przekształceń i połączeń spółek. Wąska specjalizacja sprawia, że w dziedzinie przekształceń spółek jesteśmy jednymi z najlepszych specjalistów zarówno w Poznaniu, jak i w Polsce. Nasze doświadczenie pozwala na sprawne przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych procesów przekształceń spółek oraz zaproponowanie klientowi jak najkorzystniejszych rozwiązań. Przekształcenie może być dla spółki szansą na zmniejszenie opodatkowania, dlatego wdrażając nasze koncepcje bierzemy pod uwagę również oczekiwane skutki na gruncie prawa podatkowego. Jeśli zastanawiasz się nad przekształceniem swojej spółki – skontaktuj się z nami! Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli Ci ustrzec się często popełnianych błędów i zapewni sprawne przeprowadzenie procesu przekształcenia spółki.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.