Doradztwo podatkowe Poznań

Doradztwo podatkowe w Poznaniu jest jedną z najbardziej rozwijających się branż usługowych. Widocznym efektem rosnącej popularności tej branży jest duże zainteresowanie doradztwem podatkowym wśród studentów Wydziałów Prawnych i Ekonomicznych w Poznaniu. Jednak uzyskanie tytułu doradcy podatkowego nie jest zadaniem prostym. Złożoność problematyki podatkowej powoduje, iż wykonywanie tego zawodu uzależnione jest od zdania wyczerpujących egzaminów oraz posiadania odpowiedniego stażu pracy. Dynamicznie zmieniające się prawo podatkowe wkraczające w wiele sfer naszego życia powoduje, że wiele kancelarii prawnych obok działów prawnych posiada działy zajmujące się doradztwem podatkowym. Przykładem wspomnianego trendu jest kancelaria PragmatIQ świadcząca min. usługi doradztwa podatkowego dla klientów z Poznania i całej Polski.

polaczenia-spolek-poznan-720x720
 
Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach

Książka to 444 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką komandytową. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa spółek handlowych, prawa podatkowego i rachunkowości. To jedyne na rynku praktyczne kompendium wiedzy o spółce komandytowej.

 
Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach

II wydanie publikacji składa się z 555 praktycznych pytań i odpowiedzi związanych ze spółką z o.o. Obejmuje zagadnienia z zakresu prawa, podatków i rachunkowości. Pierwsza część książki pt. „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.