Zespół

Kacper Ziniak

Radca prawny

Język: angielski
e-mail: k.ziniak@pragmatiq.pl

 

Kacper zajmuje się kompleksową obsługą transakcji M&A oraz reorganizacją spółek.

Kacper współpracuje z PragmatIQ od 2015 roku. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym (M&A), opracowywaniu i negocjowaniu porozumień wspólników oraz reorganizacjach przedsiębiorstw (ze szczególnym uwzględnieniem aportów przedsiębiorstw oraz procesów łączenia, podziału i przekształcania spółek).

Kacper posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie związanym z przeprowadzaniem i koordynowaniem badań prawnych podmiotów (due diligence) oraz doradztwie prawnym na wszystkich etapach transakcji typu M&A.

Kacper koordynuje również procesy reorganizacji spółek i przedsiębiorstw oraz wspiera Klientów przy negocjowaniu porozumień wspólników. Kacper posiada bogate doświadczenia w opracowywaniu umów spółek oraz porozumień wspólników regulujących skomplikowane relacje korporacyjne. Podczas dotychczasowej współpracy z PragmatIQ obsługiwał m.in. takie transakcje jak nabycie pakietu udziałów w startupie z branży medycznej wraz z negocjacjami porozumienia wspólników, nabycie udziałów w holenderskiej spółce działającej w branży marketingowej, czy też sprzedaż udziałów w wiodącej spółce zajmującej się produkcją wyposażenia łazienek.

Kacper jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Specjalizacje

Specjalizacje Kacpra Ziniak

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.