Zespół

Paweł Skurzyński

Radca prawny

Język: angielski
e-mail: p.skurzynski@pragmatiq.pl

 

Paweł jest wspólnikiem w Kancelarii PragmatIQ, w której kieruje zespołem transakcji M&A.

Paweł Skurzyński związany jest z PragmatIQ od 2011 roku. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz obsłudze transakcji dotyczących sprzedaży firmy lub jej części (M&A). Posiada bogate doświadczenie w negocjacjach i przygotowywaniu porozumień inwestycyjnych i korporacyjnych oraz prowadzeniu badań prawnych przejmowanych podmiotów (due diligence). Obsługiwał wiele międzynarodowych transakcji, w tym w szczególności z branży IT, medycznej, produkcyjnej oraz turystycznej.

Paweł zajmuje się ponadto doradztwem korporacyjnym i ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu nowych podmiotów, w tym struktur holdingowych oraz joint ventures, a także w ich transformacji (ze szczególnym uwzględnieniem reorganizacji obejmujących aporty przedsiębiorstw oraz procesy łączenia, podziału i przekształcania spółek).

Jest wykładowcą i prelegentem na licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach organizowanych przez lub z udziałem PragmatIQ.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Specjalizacje

Specjalizacje Pawła Skurzyńskiego

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.