II wydanie książki o spółkach z o. o. już w sprzedaży!

II wydanie książki „Spółka z o.o. w pytaniach i odpowiedziach” zostało przygotowane w oparciu o stan prawny na dzień 1 stycznia 2022 r. uwzględniając Polski Ład

ksiazka duza

555 pytań i odpowiedzi na temat prawa, podatków i rachunkowości w spółkach  z o.o. Książka pozwoli wykorzystać 100% możliwości, jakie daje spółka z o.o., skupiając się na problemach praktycznych, ważnych dla osób rozważających prowadzenie działalności w tej formie, wspólników tych spółek oraz ich doradców.

Nasza publikacja docelowo będzie składać się z dwóch dopełniających się treścią książek. II wydanie książki „Jak założyć i dobrze zorganizować spółkę?”, która jest obecnie w sprzedaży, stanowi praktyczny przewodnik po tym, co szczególnie ważne zwłaszcza na początku przygody ze spółką z o.o. Obejmuje ona zagadnienia dotyczące powstania spółki z o.o., w tym dotyczące przekształcenia innej formy działalności w ten rodzaj spółki, kwestie jej organizacji i bieżących rozliczeń podatkowych, jak również problemy związanie z podziałem zysku lub pokryciem straty.

 

Spis treści oraz fragment książki dostępne są tutaj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.