Zespół

Justyna Surwiło-Rutkowska

Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny

Język: angielski
e-mail: j.rutkowska@pragmatiq.pl

 

Justyna posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu funkcji syndyka masy upadłości, specjalizuje się w prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Justyna zajmuje się sprawami z zakresu prawa gospodarczego, postępowań sądowych oraz prawa handlowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w ogólnopolskich kancelariach prawnych.

Justyna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2007-2008 była słuchaczem Szkoły Prawa Amerykańskiego: Course on American Law in Gdańsk prowadzonego przez Chicago-Kent College of Law (USA) & Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji. Ponadto jest absolwentką Szkoły Prawa Angielskiego i UE (Intorduction to English law and the law of the European Union) prowadzonego przez Univeristy of Cambridge, Institute of Continunig Education w 2010.

Specjalizacje

Specjalizacje Justyny Surwiło-Rutkowskiej

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.