Zespół

Aleksandra
Lipka

Radca prawny

Język: angielski
e-mail: a.lipka@pragmatiq.pl

 

Aleksandra zajmuje się procesami reorganizacji spółek oraz doradztwem przy rozwiązywaniu sporów korporacyjnych.

Z PragmatIQ współpracuje od sierpnia 2020 r. Zajmuje się zarówno bieżącą obsługą prawną spółek, jak i złożonymi procesami związanymi z ich reorganizacją. Aleksandra doradza również w zakresie sporów korporacyjnych - na etapie negocjacji dążąc do polubownego załatwienia sprawy oraz reprezentując strony tych sporów przed sądem.

W ramach dotychczasowej współpracy z PragmatIQ Aleksandra wspierała klientów w procesach negocjacji i realizacji transakcji inwestycyjnych w branży hotelowej i budowlanej, doradzała w sprawach związanych z wystąpieniem ze spółki w sytuacjach sporów pomiędzy wspólnikami oraz przygotowywała i wdrażała koncepcje sukcesyjne, w szczególności w firmach rodzinnych.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w toruńskich i poznańskich kancelariach prawnych.

Specjalizacje

Specjalizacje Aleksandry Lipka

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.